SC SC 40GB lazer optimize edilmiş çok modlu Fiber yama kablosu OM4 SC/UPC SC/UPC optik fiber yama kablosu 1M 2M 3M 5M 10M

SC SC 40GB lazer optimize edilmiş çok modlu Fiber yama kablosu OM4 SC/UPC SC/UPC optik fiber yama kablosu 1M 2M 3M 5M 10M

Yeni ürün

₺80.35

₺94.52

-14%

İndirimli Fiyat!

Derecelendirme 

Daha fazla bilgi

Açıklamaları:

Ultra Spec kabloların 40 Gigabit OM4 Fiber optik kablolar ile önceden sonlandırılmıştır Sc'den sc'ye Konektörler, bu nedenle daha hızlı bir Ethernet ağ ortamında dağıtım için hazırlar. Kablolarımız, hafif, esnek ve yanmaz olan lazerle optimize edilmiş çok modlu optik Fiber ve OFNR dereceli PVC Zipcord ceketleri kullanılarak üretilmektedir. Her kablo, maksimum performans ve güvenilirlik sağlamak için ekleme ve geri dönüş kaybı için fabrikada test edilmiştir. Alternatif modlar ve cilalar ile 0.3 m'den 300 m'ye kadar ve SC, ST, FC ve LC konfigürasyonlarında mevcuttur.

Yerinde sonlandırma gerekmediğinden tak ve çalıştır kabloları sahada zamandan tasarruf sağlar. Fiber, daha fazla bant genişliği, düşük sinyal kaybı sağladığı ve parazite karşı bağışık olduğu için bakır üzerinden tercih edilir. Fiber daha fazla güvenilirlik ve daha az tekrarlayıcılar ile daha uzun mesafelerde veri taşıyabilir. Yüksek aktarım hızları (yani Gigabit Ethernet, fiber kanal ve Infiniband) gerektiren verileri güvenli bir şekilde iletmek için uzun vadeli, uygun maliyetli bir çözümdür.

40 GB OM4 fiber optik yama kabloları son derece yüksek bir bant genişliğine sahiptir-tipik bir çok modlu kablodan neredeyse 3x! Bu kablolar, veri depolama gibi yüksek verimli uygulamalar için uygundur. Bu kablolar, 10 gigabit Ethernet uygulamasının yanı sıra 50/125 ekipmanı ile tamamen (geriye doğru) uyumludur. Konektörler, daha az arka yansıma ile daha iyi bir yüzey kalitesi sağlayan bir UPC (Ultra fiziksel temas) cila kullanır.

Tüm Fiber kablolar doğrudan ürünlerde % 100% ömür boyu garanti. Mevcut herhangi bir taşıyıcı ve seçilen teslimat önceliğini kullanarak dünyanın herhangi bir yerinde güvenli teslimat için üstün ambalaj.

Şartname:

Bağlayıcı tipi: sc'den sc'ye

Kablo uzunluğu: 1/2/3/5/10 metre

Fiber tipi: çok modlu

Çekirdek: 50 um

Kaplama: 125 um

Başlangıç: 2.0mm

Sınıflandırma: OM4

Dalga boyları: 850 ve 1300nm

Tip: bükülme duyarsız çok modlu (BIMMF)

Halka malzemesi: seramik

Ceket: OFNR anma PVC Zipcord ceketler

UPC cilası

Kablo rengi: kireç yeşili

Ekleme ve kaldırma süreleri:> 1000 kez

Çalışma sıcaklığı:-40 ° c ~ 85 ° c

Çekme mukavemeti: ≥200N

Titreşim:

Özellikler:

Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

Iyi tekrarlanabilirlik

Iyi değiştirilebilirlik

Iyi dayanıklılık

Enterpolasyon performansı iyidir

Yüksek sıcaklık kararlılığı

Elektrik parazitlerine karşı bağışıklık

Ekleme kaybı için % 100% optik olarak denetlenmiş ve test edilmiştir

Uygulama:

Bilgisayar ağı-verileri daha yüksek bir hızda aktarır;

Askeri ve savunma-veri sinyallerini daha net iletir;

Telekomünikasyon-daha büyük bant genişliklerinde internet, kablo TV ve telefon abonelerine veri taşır;

Sağlık endüstrisi-keşif veya cerrahi prosedürler için görüntüleme cihazlarında kullanılır;

Ayrıca, yukarıda belirtilen alanda birçok endüstriyel uygulamanın yanı sıra ar-ge laboratuvarlarında da bulunur;

Yüksek verimli uygulamalar;

Veri depolama;

40 Gigabit Ethernet

Etiketler: elmas el kesici, elmas kesici, fiber optik kesici, karbon fiber kabuk, elmas granit kesici, elmas seramik kesici, fiber kablo kesici, fiber kesim metal, karbon fiber kask, carbon fiber sebenza.

Bilgi kartı

Bağlayıcı Tipi SC/UPC
Model numarası SC-SC
Lif Tipi Multimode
Marka adı Fanakm

Bir değerlendirme yazın

SC SC 40GB lazer optimize edilmiş çok modlu Fiber yama kablosu OM4 SC/UPC SC/UPC optik fiber yama kablosu 1M 2M 3M 5M 10M

SC SC 40GB lazer optimize edilmiş çok modlu Fiber yama kablosu OM4 SC/UPC SC/UPC optik fiber yama kablosu 1M 2M 3M 5M 10M

Açıklamaları: Ultra Spec kabloların 40 Gigabit OM4 Fiber optik kablolar ile önceden sonlandırılmıştır Sc'den sc'ye Konektörler, bu nedenle daha hızlı bir Ethernet ağ ortamında dağıtım için hazırlar. Kablolarımız,

İlgili ürünler: